Огляд захищеної колонки Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U

01.04.2023

Мої враження від експлуатації нової портативної колонки від українського бренду Gelius. Якість збірки та захищеність корпусу, автономна робота, швидкість зарядки, підключення та найголовніше – якість звуку. Чи варто рекомендувати виріб?

Ключові характеристики

— Bluetooth — V5.0, дальність зв’язку — до 10 м в зоні прямого бачення;
— Потужність — 20W, 10x2W;
— Захист від вологи та пилу за стандартом IPX7;
— Акумулятор — 3000 мА/год = 2х1500 мА/год;
— Робочий час — 14 годин;
— Сумісність — смартфони, лептопи, планшети;
— Гарантія — 12 місяців.

Коробка та комплектація

Користувач отримає виріб в гарній картонній коробці з дизайном, що поєднує в собі головним чином синій та жовтий кольори, чималу кількість різноманітних технічних даних стосовно приладу всередині, а також інформацію про безпосередньо сам бренд. Таким чином, яка б доля не спіткала коробку, після того, як ви дістанете звідти все, що передбачив виробник, витратити деякий час на ознайомлення з даними варто, адже це найпростіший формат відповідей на те, чим саме цікавий виріб в технічному (та й декоративному) плані.

Далі про те, що цікавого в коробці:

— зовнішня колонка Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U;
— зарядний кабель з подвійним виходом micro-USB для підзарядки акумуляторів колонки від одного порту USB;
— керівництво зі швидкого старту.

Оскільки окремо виробник не передбачив документу, в якому прописані ваші гарантійні права рекомендую зберігати чек, що засвідчує офіційність покупки. Ну так, на всяк випадок, який може ніколи й не настати.

До питання про матеріали та якість збірки корпусу

Корпус Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U – це вдале поєднання тактильно міцного пластику, тканини, невеликої кількості металевих деталей та гуми.

Почнемо з того, що пластиковий у Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U безпосередньо каркас. Його майже повністю закрили тканиною двох кольорів. Виконано гарно, а крім того, в патріотичному стилі, що, як на мене, користувач оцінить особливо.

Гумовою вийшла панель керування. Тут маленька ремарка. Одна з особливостей виробу – можливість бути розділеним на двоє. Тобто колонка розкручується трішки протилежно часовій стрілці й користувач в кінцевому підсумку отримує дві маленькі «півколонки» (якщо їх так можна назвати). Кожна «півколонка» зі своїми кнопками регулювання гучності, а також увімкнення/вимкнення живлення. Крім того, обидві вони зі своїми портами micro-USB для підзарядки. Логічно, що всі ці елементи потребують саме такого «заглушення».

Петля на головній колонці виконана з високоякісної штучної шкіри.

Що ж до металу, тут ситуація наступна. Оскільки колонка не є розбірною для користувача, я не мав змоги оцінити наявність та розташування металевих деталей всередині. Але що стосується зовнішньої сторони, тут мова лише за окантування згаданих вище портів micro-USB.

Стосовно якості збірки корпуса, в цьому плані жодних претензій. Частково це доводить формат захисту IPX7, тобто від пилу та води, частково – мої особисті враження. З приводу останніх. Я досить багато катався з колонкою на самокаті, велосипеді, возив її в рюкзаку, іноді вона навіть «випадала» з рук, хоч і на відносно м’які поверхні. Словом, в цьому плані все круто. Що ж до стандарту IPX7, крім зазначених вище особливостей, він також дозволяє занурювати пристрій на глибину до 1 метра протягом 30 хвилин. Особисто я не впевнений, що хоч хтось з наших читачів буде купатися з Krazi Shark KZBS-003 Black, але сам по собі цей факт свідчить як мінімум про те, що води колонка не боїться, навіть в такому ключі. Що ж, це дійсно круто.

Кольори та мої враження від дизайну

Вам подобається жовто-блакитне поєднання кольорів!? Ну навіть якщо відкинути патріотичну складову? Особисто мені так. Зізнаюсь вам відверто – я не вважаю себе так що б дуже великим патріотом, але навіть я не тільки не проти такого поєднання кольорів, але й більш ніж за нього. По-перше – це щось нове! По-друге – гарне, по-третє – це те що давно було потрібно зробити трендом. Я не буду сперечатись з тим, що деяка частина читачів скаже що я не правий – це справа смаку. Але більшість зі мною погодиться. В цьому я не сумніваюсь.

Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U – функціональні елементи

ОК, повернімось до «півколонок». Навіщо такий формат? Все просто – дві маленькі колонки на деякій відстані одна від одної – підсилення саме об’єму, а не лише гучності. З цієї точки зору, як на мене, даний формфактор ну дуже цікавий.

Трохи за функціональність. В роз’єднаному стані та «півколонка» що отримала петлю стає головною. За нею виробник «закріпив» деякі можливості керування. Так, наприклад коротким натисненням на кнопку увімкнення/вимкнення живлення, ви поставите програвання на паузу чи знімете з неї. А ось вже подвійне чи потрійне натиснення – вимкнення Bluetooth, чи TWS відповідно. Як регулювати звук, я впевнений, пояснювати не потрібно – розміри відповідних кнопок не помітити не можливо. А ось перехід між треками – це натиснення і деяке утримання кнопки плюс чи мінус на головній колонці.

Підзарядка вбудованих акумуляторів своя для кожної колонки, за відповідний кабель вже все було сказано вище.

Підключення

Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U – виключно бездротова колонка, альтернативних шляхів підключення немає.
Перше підключення до нового для колонки джерела звуку займе у вас кілька хвилин часу. Всі наступні – не більше 5-10 секунд. Зручно! Якихось «танців з бубном» при підключенні у вас не буде – я перевірив.

Акумулятор та автономна робота

У Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U два акумулятори ємністю 1500 мА/год кожен.

Заявлена тривалість автономної роботи – до 14 годин на 50% гучності, і я, в процесі тестування, зміг підтвердити цей результат.

Повна підзарядка займає до 3 годин.

Якість звучання

Зі звуком все добре. Так, Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U, скоріше за все, не здивує істинного гурмана в цьому плані, але й навряд чи розчарує вас, якщо ви любите гарний об’єм, трохи менше виражені середні та «підтанцовуючі» низькі. Приємно також і те, що на максимумі гучності відсутні хрипи – зізнаюсь, переживання в цьому плані були. Якихось відставань під час програвання в режимі потоку я також не помітив. Ну і як свого роду класичний бонус – можливість використовувати колонку для дзвінків у форматі гучномовця.

Замість післямови

В кінцевому підсумку, Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U виглядає цікавою пропозицією для любителів активного відпочинку. На стороні моделі, перш за все, гарний звук, а ще ну дуже непогана автономність, модульність конструкції, щоб збільшити об’ємність та звісно ж, захищеність корпусу за одним з найбільш популярних для рішень такого плану стандартів.

Вартість моделі на сайті бренду

Дякуємо Gelius за наданий для огляду продукт

Обсуждение закрыто.