Огляд і тестування ColorWay Power Delivery Port PPS USB Type-C (CW-CHS034PD-WT)

21.10.2023

Мої аргументи на користь вибору даного 45Вт адаптера та можливі нюанси, на які варто звернути увагу під час експлуатації виробу.

Коробка під CW-CHS034PD-WT

Та давайте про все по черзі. Користувач отримає виріб в компактній коробці, виготовленій з картону та невеликої частини прозорого блістеру. Останній у вигляді вікна на тильній стінці коробки, а тому у користувача є можливість роздивитися дизайн виробу навіть без необхідності виймати його з коробки. Але це так ремарка!

А от що дійсно сподобалось, так це яскравий дизайн упаковки – класне поєднання кольорів та чималого масиву даних про можливості/особливості моделі. Ще є ілюстрація останнього. Словом, відповідей на технічні питання щодо виробу більше, ніж достатньо, а тому варто деталізувати. Цим і займемося далі.

Інформація зі стінок коробки

Звичайно ж коробка того чи іншого виробу – це те, що, як правило, відправляється в утилізацію відразу ж (чи майже відразу) після розпаковки продукту. Та яка б доля не спіткала упаковку від ColorWay Power Delivery Port PPS USB Type-C (CW-CHS034PD-WT), особисто я дуже раджу вивчити дані з її стінок.

Про що дізнаєтесь, оглянувши стінку спереду? Перелік підтримуваних протоколів, потужність пристрою, вихідний порт, плюс наявність функції AUTO ID та ін.

Позаду згадане раніше блістерне вікно. Крім нього, ще тут табличка з приміткою гарантії, характеристиками порту, маркуванням на іншими цікавими технічними даними.

Нарешті, бічні стінки. На них паспорт виробу. Останній реалізовано кількома мовами, що значить просту річ – даний продукт буде доступний не виключно на якомусь одному ринку, а як мінімум, декількох.

Комплект поставки

Ознайомившись і з самою коробкою і даними з її стінок, подивимось тепер на комплект поставки виробу:

 • зарядний пристрій ColorWay Power Delivery Port PPS USB Type-C (CW-CHS034PD-WT);
 • коротка інструкція з експлуатації.

Документації, що засвідчує ваші гарантійні права, «штатним» комплектом поставки не передбачено. Альтернатива – чек, що засвідчує офіційність купівлі. Гарантія «класична» — 1 рік.

Ключові технічні характеристики та функціональні особливості

 • Підтримка протоколів швидкої зарядки — PD 3.0 45W PPS, Apple Fast Charge, Huawei SCP & FCP, Quick Charge 2.0 & 3.0, Samsung AFC;
 • Інтелектуальна мікросхема USB Auto ID — визначає тип підключеного пристрою, регулює напругу і силу струму, забезпечуючи швидку зарядку і високу сумісність з пристроями більшості брендів;
 • Висока безпека використання — захист від перенапруги, перевантаження, короткого замикання, перегріву;
 • Робота в мережах від 100 до 240 Вольт;
 • Максимальна сила струму — 3.0A;
 • Габарити — 89x53x30 мм;
 • Виходи — 5V⎓3A/9V⎓3A/15V⎓2A/20V⎓2.25A, PPS 3.3-10V⎓4A/3.3-11V⎓3.5A. 45W Max;
 • Входи — AC 100~240V 50-60Hz 1A Max;
 • Легкість в експлуатації.

Використані в корпусі матеріали

Корпус CW-CHS034PD-WT це дві рівновеликі половинки пластику ABS плюс вставка з аналогічного матеріалу на протилежному від вилкової стінки торці. Остання зі згаданих панелей має досить тонке глянсове окантування.

Що за матеріал такий пластик ABS!? На ділі мова про ударостійку термопластичну смолу на основі сополімеру акрилонітрилу з бутадієном і стиролом (назва утворена з початкових літер найменувань мономерів). Корпус з такого матеріалу не буде перегріватися під час заряджання, тим самим забезпечуючи відмінну продуктивність, в тому числі незалежно від таких впливів як подряпини корпусу, наслідки ударів та падінь. Таким чином, за підсумком маємо безпрограшний варіант матеріалу під корпуси таких виробів як зарядні пристрої. Крапка. Йдемо далі.

Мої враження від якості збірки

Стосовно якості збірки, питань нема. Взагалі ніяких. Так, корпус не монолітний, але припасування матеріалів виконане з хірургічною точністю та швейцарською надійністю – претензій бути не може, навіть у відвертих скептиків.

Матеріал фіксації деталей в єдину конструкцію виробником не називається, але на особистому досвіді можемо говорити про спеціальний термостійкий клей чудової якості. Принаймні у нас за підсумками не було жодної причини сумніватись в сказаному вище, а тому висновок очевидний.

Кольори корпусу та ключове за дизайн

Дана модель зарядного пристрою доступна в двох кольорах – повністю білому, яка була у нас в редакції та чорному.

Можливості подивитися чорну ColorWay Power Delivery Port PPS USB Type-C ми не мали. Стосовно білої, її зовнішність виглядає виграшно. На мій погляд, такий адаптер буде чудово доповнювати будь-який Android-смартфон, планшет або ж інший мобільний пристрій, який підтримує підзарядку через USB С. До речі, цей виріб не тільки не виглядає бюджетно, його масивність помітна для руки, а це ще один плюс з точки зору якості.

Ергономіка

В цьому плані все дуже просто – ніяких світлодіодів з заплутаною схемою роботи чи купи портів. Якщо говоримо за останні, їх всього 1 – USB C позаду. Кабель в комплекті поставки не передбачено, але навряд чи це катастрофа, адже в комплекті кожного вашого мобільного пристрою такий аксесуар йде «з коробки».

Зі ще цікавого – кілька стрічок технічних даних, винесених на одну зі стінок — всі деталі далі на ілюстрації.

Тестування

Далі перед вами результати тестувань адаптера в залежності від підключення того чи іншого споживача. Як бачимо, показники напряму залежать від можливостей споживача і на другому фото при підключенні до 100 Вт GELIUS Titanium 100W GP-PB301 максимально близькі до заявлених виробником.

Висновки та підсумки

В кінцевому підсумку перед нами цікавий аксесуар для швидкої підзарядки всіх пристроїв з USB C. На стороні моделі підтримка переважної більшості популярних протоколів, дійсно якісна збірка, захист від позаштатних проявів електромережі та зовнішність що здатна вигідно доповнити, а не розчарувати.

Вартість виробу на сайті бренда.

Продукт надано пресслужбою ColorWay

Обсуждение закрыто.