Огляд годинника Gelius Tactical Navy GP-SW007 Black

18.07.2023

Все про можливості нового «розумного» годинника, орієнтованого передусім на військових, а також користувачів з активною життєвою позицією. Захищений корпус, гарна автономність, велика кількість спортивних режимів та можливостей налаштувань з вашого смартфона. Все деталі далі.

Упаковка та комплект поставки

Користувач отримає новинку в досить невеликій картонній коробці з фірмовим дизайном, що поєднує в собі знайомі відтінки, кілька інформативних ілюстрацій, а також безліч корисних даних, щодо можливостей та особливостей моделі, на які особисто я рекомендую звернути вашу увагу, адже це найпростіший спосіб отримати чи не найзмістовнішу інформацію стосовно «вмінь» під «капотом».

Щодо комплекту поставки. Він тут з бонусами. В коробці, крім, звісно ж, самого годинника з надітим на нього ремінцем чорного кольору, користувача чекає зарядний блок з незнімним кабелем USB, додатковий ремінець в строго армійському стилі для можливих експериментів/заміни, керівництво користувача, гарантійний талон, вкладка-застереження щодо користування (до речі, ознайомтесь, зайвою дана інформація точно не буде), а ще такий приємний бонус як захисна плівка на дисплей.

Технічні характеристики та функціональні особливості

• Дисплей – IPS, HD 1.8 дюйма, 280×320 пікселів;
• Процесор — GR5515+AC6959A;
• Bluetooth 5.0;
• Акумулятор — 320 мА/г (очікування — до 21 дня, використання — до 10 днів);
• Вбудований мікрофон (здійснення або приймання дзвінків);
• Вбудований динамік;
• Голосовий помічник;
• Моніторинг серцевого ритму 24/7;
• Контроль рівня кисню у крові (Spo2);
• Артеріальний тиск;
• Погодні умови;
• Змінні заставки головного екрану;
• Понад 50 додаткових Watchface у додатку;
• Можливість заставки з фото смартфона;
• Контроль активностей (кроки, калорії, пройдена дистанція);
• Статистика активностей;
• Мультифункціональні заняття спортом;
• Відтворення повідомлень та нагадувань (месенджери, додатки тощо);
• AGPS – (використовується GPS модуль смартфона);
• Можливості — дихальні вправи для здоров’я, керування камерою та музичним програвачем смартфона, секундомір, будильник, таймер зворотного відліку, ліхтарик (зміна режиму кольору), управління яскравістю (впливає на час роботи пристрою), режими відпочинку — не турбувати, режим контролю сну, пошук телефону.

Використані в корпусі матеріали та мої враження щодо якості збірки

Отже, корпус Gelius Tactical Navy GP-SW007 Black – це цікаве поєднання пластику, а також металевого окантування спереду та силіконового ремінця. Якщо говорити за останній, той, що надітий на годинник за замовченням, виконаний в такій же гаммі, як і безпосередньо сам корпус. З точки зору дизайну, як на мене, дане «поєднання» виглядає дуже вдалим рішенням.

Щодо металевого окантування спереду, у нього два плюси. Перший – безпосереднє підсилення самої конструкції — що не кажіть, а це ніколи не зайве. Друге — додатковий захист для дисплея. Ну і ще це просто гарно.
Крім згаданої окантовки, металеві також кріплення ремінця на годинник плюс застібка, що відповідає за його фіксацію на руці.

Стосовно силікону, тут питань нема – міцний матеріал, який зовсім трішки тягнеться, але під суттєвою спробою такого впливу. Другий плюс – декларація використання гіпоалергенного матеріалу. Ну і третій вже відноситься до формату самого ремінця та його кріпленню на корпус. І перше, і друге – класика. Що це значить? Ремінців з аналогічним форматом кріплення та застіжкою безліч, а тому у випадку бажання експериментів з іншими відтінками/принтами, проблем з вибором не буде.

Корпус захищено за стандартом IP68. Таким чином, ви можете навіть купатись з годинником в басейні – на працездатності не це скажеться рівним чином ніяк – перевірено.

По якості збірки тут наступне. Згаданий вище стандарт захисту виріб не отримав би, якби корпус не мав відповідно високого формату припасування деталей.

Можливості дисплея

Що маємо сказати за екран!? Перше – він точний. Ні, навіть не так – дуже точний. Вже на початку нашого знайомства з ним абсолютно ніяких помилок, хіба що зроблених навмисно. Таке не може не сподобатися!

Щодо цифр. Діагональ – 1,8 дюйма. Цього, як на наш погляд, цілком достатньо для комфортного відображення даних, особливо з урахуванням специфіки гаджета. Роздільна здатність – 280х320 пікселів. Присутнє невеличке зерно, але сказати, що воно хоч якось впливає на якість передачі даних, в тому числі під нахилами, я не можу. До речі, що також цікаво, навіть під максимальним нахилом передача відтінків не «йде» в бік відверто білого чи блакитного, а це також показник.

Дисплей чудово реагує навіть на натискання побіжно. Словом, в цьому плані ніяких умовностей для комфортної роботи немає.

Щодо регулювання яскравості підсвітки, формат виключно ручний, але для пристроїв такого класу це нормально. Можливість швидкого доступу до відповідної шкали передбачена – робиться у 2 кліки. Крім того, у випадку необхідності, в цьому ж підменю можна перевести рівень підсвітки на мінімум всього в один клік.

Ергономіка функціональних елементів

Ну ок, щодо передньої панелі, найбільш цікавим, як недивно, тут є згадане вище металеве окантування. Воно масивне і саме цим круте. Так, круте у своєму форматі, але тим не менш. Легко помітити – до пластикової основи корпусу метал пригвинтили, що об’єктивно додає ваги, особливо в плані дизайну.

Позаду невеличкий контактний майданчик для зарядного блоку, а також необхідні датчики. Крім зазначеного, сюди також винесли кілька стрічок технічних даних. Про що саме мова, дивимося далі на ілюстраціях.

За формат кріплення ремінця вже все було сказано неодноразово, а тому повертатися до цього пункту ще раз не має ніякого смислу.

Бічна панель справа примітна двома кнопками POWER і BACK. По факту – за першою кнопкою закріплено увімкнення/вимкнення живлення, а також повернення на стартову сторінку з будь-якого підпункту меню. Друга кнопка – це передусім повернення в попередній розділ/підпункт меню. Крім того, ця ж кнопка відповідає за перехід в головне меню при перебуванні на стартовій сторінці. Меню, до речі, користувач може побудувати «двома» форматами. Однак про це вже поговоримо в наступному розділі.

Меню та панель «швидких» налаштувань

Як ми вже говорили вище, меню годинника користувач може «побудувати» за двома форматами – у вигляді сітки або ж списку. Робиться це з відповідного підменю, в яке потрапляємо з панелі «швидких» налаштувань, натиснувши на зубчате коліщатко. Далі «Меню» і вже там відповідний вибір. Який формат меню цікавіший. Ну особисто нам – сітка, хоча б, тому що саме так всі іконки/пункти меню прямо перед вами.

Стосовно панелі «швидких» налаштувань, звідси зручно потрапляти в меню всіх налаштувань, регулювати яскравість підсвітки, обирати режим роботи, переходити в телефоні функції й так далі.

Стосовно підпунктів меню – це: «Повідомлення», «Спорт», «Сон», «Пульс», «Вправи», «Телефон», «Виміряти тиск», SPO2, «Голосовий пошук», «Погода» та ін.

Можливості додатку DaFit та чому він потрібен користувачеві

Переважна більшість функцій Gelius Tactical Navy GP-SW007 Black доступна навіть без підключення годинника до смартфона. Тим не менш, підключення варто виконати – це дозволить розкрити потенціал виробу, як кажуть, на повну.

Для підключення використовується додаток DaFit. Він є безплатним, і розповсюджується як для Android, так і смартфонів на iOS.

Після завантаження потрібно буде пройти невелику процедуру, скажімо так, ідентифікації користувача – ввести стать, дату народження, а також ваш зріст та вагу. Все, можемо працювати.

Меню – це три великі розділи, що дозволяють реєструвати досягнення у спорті за день порівнюючи їх з даними тижневої або ж навіть місячної давнини, налаштовувати синхронізацію з Google Fit, можливість прийому великої кількості різноманітних сповіщень, вибору заставки годинника та багато іншого. Якщо говорити коротко та по суті – ніяких складнощів немає, розібратися зможе навіть людина без якихось спеціальних знань, а функціонал годинника це, безумовно, розширить.

Короткі підсумки

Gelius Tactical Navy GP-SW007 Black варта вашої уваги. Перед нами гарне поєднання телефонних функцій з функціями тренування, моніторингом фізичного стану користувача, прийому різноманітних сповіщень та багатьма іншими можливостями. І дуже важливо, що ця модель не примхлива до умов експлуатації. Ви можете використовуватись нею на повну під час дощу, або ж на неї може потрапляти пил і бруд, який потім ну дуже легко змити.

Вартість моделі на сайті бренду.

Продукт наданий пресслужбою Gelius

Обсуждение закрыто.